| Inghetata123 a întrebat:

Hey TPU... Pot folosi Duofilm pe un neg de pe fata? raspuns repede dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Felix65 a răspuns:

Doamne fereste sa folosesti,mai ales pe fata,un preparat neindicat de medicul dermatolog! Poti avea surprize extrem de neplacute, dar, un neg de care ne ocupam fara acordul medicului se poate usor canceriza.

| Inghetata123 explică (pentru Felix65):

Ms frumos!

| Felix65 a răspuns (pentru Inghetata123):

Cu multa placere!