| Pumpkin96 a întrebat:

:*
Trebuie sa fac polidin timp de 10 zile,cate o fiola pe zi,si vreau sa stiu cat de tare doare (aici as vrea o comparatie) si cand doare (cand baga acul, in timpul injectiei sau dupa).
Funda! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Nu vreau funda, da sincer iti spun ca nu te doare! Indeparteaza aceasta teama de la tine rostind cu propria-ti gura''totul va fi bine''. Succes!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Injecţiile de Polidin NU dor deloc!

Toate cele bune.

| SimonaCristina a răspuns:

Injectiile cu Polidin sunt dureroase dupa administrare, daca nu freci bine la locul injectarii sau daca te lovesti in zona respectiva.
O seara frumoasa si sanatate!
Funda? crying(((