| GabrielaS13 a întrebat:

Vreau sa va spun ce am patit. Mi'au aparut pe fata niste bubite si credeam ca sunt cosuri si le'am spart. Dupa am aflat ca sunt bubitele de la varsat de vant pe care abia azi am descoperit ca il am. Oare o sa raman cu urmele de la acele bubite de pe fata?

FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andytza03 a răspuns:

Așa am pățit și eu, la început am crezut că sunt niște simple coșuri și am spart 2 bubițe de pe frunte!

Nu vor fi chiar așa de vizibile, depinde ce mărime aveau când le-ai spart! S-ar putea să rămâi cu ceva urme, dar care se văd doar de la depărtare!

Multă sănătate!

| Dizzyz a răspuns:

Da,ramai cu niste urme pe fata toata viata dar nu foarte mari.
Asa si eu, numai ca nu mi le-am spart crezand ca sunt cosuri, le-am spart ca asa am vrut eu stiind ca am varsatlaughing
Dar eram mai mic atunci ce-i drept, eram in clasa a 3-a.
Si iti dau un sfat:nu e bine sa-ti rupi cosurile.Mai bine le lasi unde sunt si vor disparea.Nu te lu-a dupa taicame-o care rupe la cosuri de pe el pana crapa.
Pa!