| Inghetata123 a întrebat:

Heylove struck TPU!happy Am si eu o problema mi-a aparut un neg mare pe fata si arat groaznicsad Va rog sa ma ajutati sa scap de el si inca ceva am si niste cicatrici lasate de la cosuri cum scap de toate acestea? Multumeschappylove struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DenisaMetal a răspuns:

Mai bine consulta un dorctor specialist dermatolog, deoarece sau putea sa fie altceva si sa nu fie grav.

1 răspuns:
| alyisa a răspuns:

Si eu am scapat de cativa negi cu putina coaja de lamaie lasata cateva ore in otet si aplicata sub leocoplast. Sper sa t ajute.