| xXCrystyanXx a întrebat:

Heya, deci am cumparat un produs de la Gerovital pentru cosuri habar n-am cum se numeste, asa ca o sa pun un link cu poza: http://www.google.ro/imgres?cu=gerovital+plant+stop+acne e&hl=ro&biw=1024&bih=677&tbm=isch&tbnid=VHUE5seP1cFD3M:& imgrefurl=http://www.onestop.ro/fluid-antiseptic-purific ator-gerovital-plant-stop-acnee--pid39145&docid=Sl5PKNRk gbpRqM&w=500&h=500&ei=1idrTtbgNMrKswbduZ3MBA&zoom=1&iact =hc&vpx=525&vpy=71&dur=2389&hovh=225&hovw=225&tx=174&ty= 119&page=1&tbnh=125&tbnw=121&start=0&ndsp=24&ved=1t:429, r:3, s:0

Asa, am luat si discuri demacheante dar am o dilema: Cum naiba folosesc?

Pun lichidul din sticluta pe demacheant si apoi aplic pe cosuri, sau cum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Pai orice ten trebuie prima data curatat inainte sa aplici pe ea orice produs deci pui pe un disc demachiant sau pe vata solutia demachianta cureti cu ea tenul si pe urma aplici produsul de stop acnee.Indiferent ce produs vrei sa aplici pe piele e regula generala ca se aplica pe fata curata deci trebuie s-o demachiezi.Mai de mult poate si acum in farmacii era sapunul borax era foarte bun pentru curatarea tenurilor acneice.Eu foloseam pe vremea cind eram tinara acest sapun si era f bun.Parca asa am auzit ca si azi se poate gasi in farmacii.Succes!