| Andrreachiriac a întrebat:

Hi. am mai avut o intrebare asemanatoare, doar ca nu m-am lamurit puppy dog eyes
deci : daca alerg de 2 ori pe saptamana(30 min, dimineata), mananc regulat si fac in fiecare zi pilates(20 min), credeti ca voi slabi? puppy dog eyes
funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

Da cu siguranta dupa o perioada de timp vor incepe sa se vada rezultatele deoarece organismul tau v-a sesiza schimbarea,dar nu te astepta la rezultate spectaculoase din primele saptamani, ai rabdare si nu ceda tentatiilor, cu ambitie totul va merge binewinking

4 răspunsuri:
| Carton a răspuns:

Depinde si de corpul tau, dar sincer mie mi se pare cam putin de 2 ori pe saptamana, incearca in fiecare zi in afara de weekend si sigur vei slabi rapid.

| ascasc a răspuns:

Desigur ca vei slabi daca te vei tine de program.Dar si odihna este foarte importanta si este foarte bine sa dormi bine seara.

| Walkingonadream a răspuns:

Da, eu cred ca vei slabi. Incearca sa consumi si o cana de ceai verde cu lamaie, neindulcit in fiecare dimineata si sigur vei slabi lejer. Bafta.

| lolipopfree a răspuns:

Chiar daca faci sport si pilates tot trebuie sa ti si o dieta...sad orice dieta ca sa fie eficientwinking