| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU am o problema am sarit coarda si a inceput sa ma doara burta in zona pelviana si nu am sarit mai mult de un minut. oare sunt insarcinata? mi-a intarziat si ciclul o zi si cam am simptome de gravida...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Ai fost in pat cu vreun baiat? Sau crezi ca ti-a intrat coarda, prin nu stiu ce fel, si... ei bine, stii tu ce big grin.

Raspunde la prima intrebare...

| Andra_2544 a răspuns (pentru κλάους):

E o chestie serioasa normal ca in urma unui contac sexual dar altii cu mintea mai cruda nu inteleg.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma intreb eu oare cine mai sare coarda si ramane insarcinata, ce fel de persoana e aia?

| Narcissa a răspuns:

Da, esti insarcinata. Du-te la medicul ginecolog. Hai frate, serios. straight face

| Andra_2544 a răspuns:

PS saream coarda pentru mentinerea tonusului muscular nu din cauza asta consider ca sunt gravida ci pentru faptul ca pe langa durerea provocata de sarituri am simptome de gravida de cateva zile incoate.

| rapto88 a răspuns:

E pe niaba ce pui mei nu exitsa asa ceva te doare doar ca ai facut efort si deia nu-i nimic

| hadesownage a răspuns:

Da, e posibil sa fi ramas gravida.