| tarantulaverde a întrebat:

Hi TPU,am o problema,de ceva timp ma maninca sinii ingrozitor, ce inseamna asta? am 14 ani HELP

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| totElodia a răspuns:

Mancarimea este cauzata de o carenta a sistemului nervos, in special a trunchiului cerebral si a materiei cenusii. Pe romaneste, prostia de la creier coboara la t4te. (fuckin' "sinii".)

| CrushBoy89 a răspuns:

Treci printr-o perioada de dezvoltarehappy Esti in crestere..Nu-ti face nici un fel de griji ca nu se intampla nimic.La pubertate, organele genitale inclusiv sanii se dezvolta asa ca Don't worrybig grin Be happywinking

| Andreeaa56830 a răspuns:

E chiar normal ce se intampla..eu am 12 si se intampla la fel.cresti si asta este.
o sa trecem peste

| AlexMsA a răspuns:

Iti cresc, stai linistita e perfect normal

| DeNNyZ a răspuns:

Pai manincai si tu pe eihappyhappyhappy