| Hello79k a întrebat:

Hiii! Am o problema de sănătate de aproximativ 6 luni.Am flatulenta încontinuu nu știu ce sa mai fac cu ea, am chiar și dacă nu mânac, iar la școală colegii rad din cauza asta.Va rog nu mai știu ce sa fac cum sa scap cât mai repede de ea și la ce doctor sa merg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să bei iaurt, chefir. Să mănânci varză murată.

| Caro34 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un internist, iar el iti va indica cateva analize de laborator + gastroscopie + colonoscopie. Numai bine!