| isa_1057 a întrebat:

Hmmm.sunt un pic complexatachatterbox. adica sunt inalta si niciodata nu am suportat asta.am 15 ani si am 1.78 inaltimesad. si am 65 de kg.credeti ca e bine? sau ar trebui sa mai dau jos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Greutatea ta e foarte OK, vestea bună e că la înălţimea ta te poţi apuca de modelling fără probleme. Poţi fi fotomodel, sau orice din domeniul acesta. Pun pariu că arăţi foarte bine, şi fetele înalte sunt în general frumoase şi plac mai mult băieţilor. smug
Fii mândră de tine şi pune-te în valoare, nu ai de ce să fii complexată. Altele se plâng că-s prea mici.

| dhraqull a răspuns:

Nu, esti foarte bine. Ai putea sa slabesti dar oricum presupun ca arati bine doar esti inalta.

| Georgiiiii a răspuns:

cred ca e Okwinking

| simooo a răspuns:

Eu cred ca esti perfecta pentru inaltimea ta! Nu ai de ce sa te simnti complexata. Succes!winking

| SCRD a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti complexata pentru ca esti bine proportionata, tinand cond de intaltimea ta. Bafta :*!batting eyelashes