| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a inviat!
Am si eu o problema.Acum ceva timp m-a zgariat pisoiul pe mana. Zgarieturile mi-au trecut, dar mi-au ramas semne.Credeti ca aceste semne cu timpul vor disparea sau daca nu, stiti cumva cu ce sa imi dau sa imi treaca? Exista posibilitati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eclipsegirl31 a răspuns:

Adevarat a inviat!

Stiu cum este...si eu eram plina de zgarieturi de pisic, foarte multe si crede-ma ca nu mai am nici macar un semn. O sa iti treaca cu siguranta!

3 răspunsuri:
| aigi1 a răspuns:

Desigur eu m-am ars cu acid sulfuric oh go on o sati treca vara la bronzat

| PandaEcrazy a răspuns:

O sa-ti treaca in cateva luni

| elyfel a răspuns:

Da in timp ele dispar