| fetita97 a întrebat:

Hristos a inviat! ce parere aveti de dieta de 12 zile cu grapefruit si slabesti 5 kg...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Cineva3 a răspuns:

12 zile doamne feresste ma rog sa imi zici si mie dac o mers ca dac o mers vreau si euh laughinghappylaughing

| bamse a răspuns:

Grefa scoate calciul din oase.

Apoi, medicii recomanda sa slabesti 1- 2 kg pe luna ca sa ramai si sanatoasa

Fara sport slabitul e f nesanatos.

| tbx_8667 a răspuns:

Nu cred ca e adevarat ...adiq dupa parerea mea

| Ktii a răspuns:

Nu stiu... nu mi se pare normal happy