Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cei care ne-am nascut normali, ar trebui sa fim recunoscatori pentru asta in fiecare zi.

| znstr a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru ea, cand am vazut-o intre cele 2 fete mai plinute, mergand, am ramas socata cat de slaba putea sa fie. Totusi ea zambeste si incearca sa treaca peste problema asta, nu ca multi dintre noi.

| madamme a răspuns:

Omg!