| cosmingcc a întrebat:

Http://www.viatade.jos.ro
Ce alte categorii mai pune pe acest site de cultura medicala pentru a trata toate problemele medicale actuale ale societatii in care traim. (cele mai importane si poate chiar si intime)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce alte categorii mai POT pune. (scuzati)

1 răspuns:
soothe
| soothe a răspuns:

Care este intrebarea ta?