| PumpkinDoll a întrebat:

Https://imgur.com/a/latKfHf

Cum pot scapa de mucusul din partea aia?
Se simte un discomfort permanent(nu e chiar asa de rau,dar devine enervant).Am si nasul infundat,mai ales seara si dimineata, cand pe o nara cand pe alta.Am de ceva vreme problema asta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Du-te la orl

Răspuns utilizator avertizat