| niname a întrebat:

Iau Apuretin de o saptamana si nu l-am luat cu apa. Acum in fiecare dimineata ma doare burta tare. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Mod de administrare:
• 2 capsule pe zi, inghitite cu mult lichid (cate o capsula la intervale orare diferite). Nu este recomandat sa beti cafea inainte sau imediat dupa administrare."

| niname explică (pentru darrio2007):

Eu luam cate 2 dimineata fara lichid deloc. Acum le voi lua dimineata si la pranz, cu un pahar cu apa. Dar ce sa fac sa scap de durerea de burta? Ca ce ai scris tu am citit si eu pe prospect inainte sa intreb pe TPU

| darrio2007 a răspuns (pentru niname):

Daca nu ai mancat inainte sa le iei, cred ca de aici este problema. Sau ia Omez, ca pansament gastric, daca iei aceste pastile pe stomacul gol. Inainte de a le lua. Trebuia sa iei una dimineata, nu doua.