| avra2 a întrebat:

Iaurtul înghețat acela de la maritimo îngrășa? cica are vreo 100 de calorii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| immortalfaith a răspuns:

Depinde
Daca esti ecto/endo/mezomorf
Daca esti endomorf te ingrasi si cu apa sa zic asa
Acum conteaza ce faci, daca stai in pat toata ziua si mananci orice, pe langa iaurtul ala te ingrasi da
Daca mai faci miscare, e okay
Eu alerg zilnic plus sala, 100 calorii e ca si cum n as manca nimic
Gandeste te ca intr o zi consumi vreo 2000-3000 calorii la o greutate normala, 100 sunt inofensive