| chocolate3755 a întrebat:

Iegzista oameni care nu sunt alergici la nimic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
17 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nici eu nu sunt alergica la ceva anume, tu ai asemenea probleme?

| Zenithf a răspuns:

Da, iegzista. rolling on the floor
M-ai facut de m-am imprastiat tot. De ras. laughing

| Daria a răspuns:

Normal ca exista.De exemplu eu nu sunt alergica la nimichappy

| Sin a răspuns:

Sunt alergic la prostie si la pustii care distrug limba romana/o inlocuiesc cu cea de messenger pentru ca asa "ieste cuul"!

| IrinaAndreea a răspuns:

Nu, toti sunt alergici la graselile gramaticale. straight face
(Deci pe bune, cum sa scrii asa "exista"?!)

| Slavian a răspuns:

Da, stiu unul, eu!

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Pai EU.de fapt nu stiu, poate si am la ceva, dar inca nu am descoperithappy

| Adredemesconf a răspuns:

Bună!

Sigur că există! Nu toţi oamenii sunt alergici la ceva!
Mulţi dintre cei care sunt alergici nici nu ştiu vreodata că sunt alergici happy. Eu sunt alergică la înţepătura de albine big grin.

O zi frumoasă!

| Lollidella a răspuns:

Mai exista oameni care stiu sa scrie corect? thinking Grea intrebare... Te asigur ca tu nu faci parte din categoria oamenilor care stiu cum sa scrie.

Revenind la intrebare:
S`ar putea. Eu nu stiu pe nimeni care sa nu fie alergic la ceva.

| AndutzaAndu a răspuns:

Se scrie "există", nu "iegzistă" oh go on.
Şi da, de exemplu eu nu sunt alergică la nimic.

| daηă a răspuns:

Da exista happy

| gabriella_1970 a răspuns:

Sigur ca da.

| fif2002 a răspuns:

Da, mai multi

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Hhhmmm
cred ca fiecare e alergic la cate ceva, nu am incercat inca toate chestiile ca sa stim ca nu suntem alergici, poate suntem alergici la ceva si nici nu ne dam seama, alergia nu se manifesta numai prin mancarimi, pete, gretzuri etc...

| clauu a răspuns:

Din pacate singurul lucru la care sunt alergic esti tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt alergica la nimic, parca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti agramata, adica alergica la normele limbii romane.