| Hfhdjdndndn a întrebat:

Ieri faceam curat si cand stergeam mobila am dat cu capul din greseala fix de coltul unei usi de la dulap.Pe moment nu am avut niciun fel de sintom dar a inceput sa ma cam doara locul si a apurut si un cucui mic. Oare sa imi fac griji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ceva normal sa te doara. Cu timpul va trece si durerea si cucuiul.

| Hfhdjdndndn explică (pentru darrio2007):

Ma doare de nici nu pot sa pun mana plus ca mi-a aparut si o pata mica rosie acolo unde m-am lovit

| darrio2007 a răspuns (pentru Hfhdjdndndn):

In cazul asta mergi la un medic.

| Hfhdjdndndn explică (pentru darrio2007):

O sa ma duc maine la medicul de familie.

| Violleta2022 a răspuns:

De la atata lucru nu-si fac griji nici macar copii mici, dapai un adult.

| Hfhdjdndndn explică (pentru Violleta2022):

A inceput sa ma doara si mai rau nici nu pot sa ating locul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu.

| Vântulalb a răspuns:

Vrei sa cresca cucuiul? happy
Nu trebuie sa-ti faci griji. Durerea e normala. Dar in cazul in care apar ameteli trebuie sa-ti faci un control la cap. La propriu, nu la psihiatru. happy