| Andreea9222 a întrebat:

Ieri mi-am aplicat pe par o masca de la L'oreal si cam de atunci a inceput sa ma manance capul. Oare de la masca ar putea fi? Sau de la altceva? Voi ce credeti?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Amylutza a răspuns:

Depinde ce masca ti-ai cumparat si daca e cumva expirata. Daca nu nu cred ca de la masca ti se trage, pentru ca Loreal e o marca foarte buna. Si eu am. Te pup :*:* Mult succes good luck :X!

| blackspell a răspuns:

Pai, dupa ce ai pus masca ai limpezit bine? ca e o posibilitate daca e de la masca! poate ai o iriatie pe sistem nervos sau altceva! ca marca e buna! sau poate a fost expirata!