| nikolettta a întrebat:

Imi da de la farmacie nurofen/algocalmin daca nu am 18 ani?
URGENT

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cineva_2379 a răspuns:

Mergi linistita, iti da. Eu la 13 cumpar.winking

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Sigur ca iti da.

| mmary a răspuns:

Da iti va da...happy

| RoxAnana a răspuns:

Daa

| Geronimo9234341 a răspuns:

In Romania?! mai intrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal!happyStai linistit
succes!:*

| ZoOmLeSs a răspuns:

Cum spune si administratorul TPU, sugestiile date de noi, utilizatorii au valoare orientativa, dar matusa mea are farmacie si te asigur ca poti lua fara probleme medicamente ce nu necesita reteta. Si daca ar necesita reteta le poti lua cu buletinul, deci minim 14 ani! Multumesc.