| Densis a întrebat:

Imi dati niste idei pentru mancarea de seara?
Este vara si stau pana seara tarziu. si mi se cam face foame, insa ca sa ma abtin beau 2 pahare cu apa.Nu sunt grasa! Arat destul de bine dar vreau sa ma mentin.
Sau macar ceva ce pot manca pe la ora 7-8 ca atunci e inca ziua afara. Fundita;*!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreea_5345 a răspuns:

Si mie mi se mai intamplahappy
Eu seara mananc o salata cu putin piept de pui la gratar sau doar salata cu branzica de vaca sau o supita de pui, legume sau pireu, orez fiert cu putin pui... ceva usorhee hee si dupa mananc un fruct sau doua

2 răspunsuri:
| uuueeeccc a răspuns:

Eu zic ca seara cel mai mult sa te bazezi pe fructe gen mere, pere, caise, pepene etc. dar sa nu te saturi. si poate chiar o salatica.

| Siilvannaa a răspuns:

Incearca o salalta de fructe cu putina friscatongue