| Ilincailinca55 a întrebat:

Îmi doresc să rămân însărcinată din nou. Deja am o fetiță, are 6 ani dar vreau să îi fac o surioara sau un frățior. Eu când am nascut-o pe ea am avut niște complicații la naștere pentru ca am născut natural și ei i s-a blocat capul și am avut dureri. Am născut fără epidurala și acum îmi e frica sa mai fac un bebe.Cum pot trece peste frica de naștere? Dacă voi rămâne din nou însărcinată cum pot face față durerii? Eu sper sa rămân cât mai curând

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnneMariiie a răspuns:

Te anunță când îi e foame.