| Kavaly_Daniel_1999 a întrebat:

Imi doresc un copil din tot sufletul dar nu stiu de ce nu raman gravida. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Necunoscutu92 a răspuns:

Mergi la medic

| Laura927 a răspuns:

Pai nu toate femeile raman usor insarcinate ...sunt unele care odata este suficient sa faca sex si gata hop bebe altele dureaza ani si ani. oricum mergi la medicul ginecolog!

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Mergi la medic.