| emyy31 a întrebat:

Imi iese herpes destul de des ce as putea face sa nu mai apara asa des.probabil este de la sistemul imunitar scazut, dar ce trebuie sa consum sa il intaresc(natural)dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aplică de la început, tinctură de propolis, este mai mult decât o vindecare de lungă durată, reduce înflamația și durata de vindecare!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciodata nu vei scapa de herpes doar consumand medicamente te mentii fara sa ai dureri pentru ca se umfla si se sparg in unele cazuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Exista un unguent numit ACICLOVIR e foarte bun.
Incearca-l.
Mai poti incerca si tinctura de propolis.
Te pup!

| maychanges a răspuns:

Herpesul apare pentru ca mananci prostii.Incearca ceva mai sanatos

| NaTl a răspuns:

Pai du-te la un dermatolog si iti va spune ce trebuie sa iei. Mie cand imi iese herpes iau un unguent "ACICLOVIR" trece repede si numai apare asa des...Probabil ti-au aparut ca iti bagi "botu unde nu iti fierbe oala" laughing sti la ce ma refer...

| Elena700 a răspuns:

Trebuie sa te dai cu pasta de dinti.