| Valentin_Eduard_1998 a întrebat:

IMI poate spune cineva Cat costa O OPERATIE DE EXTRAGERRE a glandei timus sau tiroidei. dar nu prin metoda clasica... ci prin paroscopie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anacolda a răspuns:

Ce? AI Innebunit? Cum o sa scoti timusul? Tu crezi ca cineva l-a pus acolo ca sa-l scoti tu? Vezi ce boala ai si cauta un tratament naturist. Iar pentru tiroida, iti dau eu cateva idei. Dar te rog frumos, nu scoate tiroida aia, ca nu o sa-ti fie de loc bine, dupa aceea. http://vindecarenaturista.blogspot.ro/2010/08/cum-tratam-tiroida.html

| Valentin_Eduard_1998 explică (pentru anacolda):

Am gresit. nu e tiroida. e glanda timus laughing