| anonim_4396 a întrebat:

Îmi poate spune cineva ce se poate întâmpla dacă am luat vreo 25 de pastile (din diferite medicamente)?
Mă interesează partea medicală, adică să îmi explice cineva care se pricepe la efectele și modul în care organismul reacționează și de asemenea chestiile care vor interveni pe termen lung (adică peste ani și ani).
Fără comentarii precum: ești nerbun, o să mori sau du-te la medic.
A trecut mai bine de un an de atunci.
FUNDĂ.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu va intervenii numic peste ani si ani, asta se intampla daca iei medicamente constant.

| FonAfon a răspuns:

Contează ce fel de pastile și cantitatea. Și nu cred că vei păți ceva dacă a teecut deja aproape un an.