| Alexandrachiriac1999 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva de ce sunt umflata jos? Sunt si balonata. poate fi de la asta? Dar ce treaba are sa fiu acolo jos daca acolo se gasesc ovarele si uterul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la toaleta si fa-ti nevoile, ca imbalonarea este de la ce mananci si iese pe anus, care se afla taman acolo jos.
Ideal ar fi sa-ti intrebi parintii desprea astea, ca asta face parte dine educatia generala, primita acasa, de la mama si tata tau.