| Madutzza98 a întrebat:

Îmi puteți spune ce clinici din Sibiu au metoda întreruperii de sarcina cu pastila avortiva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Întreabă la policlinici (Polisano, Astra, Medica), vorbește cu medicii specialiști, ei îți vor spune ce trebuie să faci, pentru a fi bine.

| CiocanN a răspuns:

Întreabă la clîncă. Ei sunt în măsura sa zică, însă gândește.te bine înainte pentru ca este o viață pe care o iei. Dar gândește.te și ca de la un avort poți avea probleme cu viitoarea sau viitoarele sarcini.
Probleme mă refer la sarcini cu bebeluși fără viață, complicații sau sa nu mai poți face copii. Gândește. Te bine înainte!

| Iugas a răspuns:

Programeaza un consult la un ginecolog. El/ea iti va prescrie pastila daca e cazul.