| ZC_Stefanut_1999 a întrebat:

Imi puteti spune va rog, daca am Sindtomul Gilbert (bilirubina crescuta, fara simptome si nu necesita tratament) pot intra la liceul militar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NelsonM a răspuns:

Nu poti ei vor considera ca ai ficatul bolnav nu le pasa de sindroame si iti spun eu sigur te pica stiu baremul.

| TrollWorld a răspuns (pentru NelsonM):

Merci de raspuns... m-am dezamagit acum.

| ZC_Stefanut_1999 explică (pentru NelsonM):

Merci de raspuns.
Pacat ca m-am nezamagit...dar fac eu ceva sa trec, poate ma baga, ca suntem rude.