| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomandati va rog o crema, ceva, pentru picioare (calcaie mai exact)? Nu vreau nimic de la Avon, sau altele. Multumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Daca iti intretii calcaiele,stai cu picioarele in apa calduta, le cureti cu piatra ponce, apoi le poti da cu orice fel de crema.Eu asa le intretin si sunt perfecte!

2 răspunsuri:
| HabarNuStiu a răspuns:

Stiu eu o crema buna pentru calcaie, se numeste Bare Foot de la Freeman.:X

| manofhonor a răspuns:

Mama foloseste pe langa crema un aparat de curatat pe care i l-am luat eu de pe magazin-reduceri.ro (nu stiu daca am voie sa zic)