| MariusMancea a întrebat:

Imi spuneti va rog cateva nume de medicamente recomandate pentru ingrasare? Sau experiente de-ale voastre cu astfel de suplimente.
Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Nu asculta ce se spune aici, medicamentele nu se iau dupa ureche. Mergi la un medic nutritionist, acesta este cel mai in masura sa-ti recomande medicamente sau alimenre pentru cresterea in greutate. Sper ca te-am ajutat.

| teodora200004 a răspuns:

Pai eu am facut cateva saptamani tratament cu Magne B6 Premium si Calciu cu D3 pentru ca aveam lipsa de Calciu si Magneziu, si mi-era foame incontinuu. Dar nu le poti lua daca nu duci lipsa de ele. Fa-ti niste analize, si du-te la un nutritionist sa-ti dea ceva de crestere in greutatewinking Nu se iau dupa ureche medicamentele sad