| Effyyyy a întrebat:

In cat timp isi face o pastiluta de No-spa efectu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Depinde, daca stomacul ti-era plin cu mancare in momentul ingestiei tabletei, efectul acesteia se poate prelungi chiar pana la 2 ore.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! depinde de la caz la caz, si cat de bine asimileaza metabolismul tau, injectabila isi face mult mai repede efectu.

| janvaljan a răspuns:

Cca. 30 minute