| Richard_Oliver_2002 a întrebat:

În cât timp poate să moară o persoană cu cancer osos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nu exista o data anume, depinde de cum
evolueaza boala

| Crysthina a răspuns:

Buna am sa iti raspund caci am cunoscut o fata care a avut cancer la oase si a murit in 3 ani deci 3 ani dar exista sanse de recuperare la cancerul osos. Sper ca ti-am fost de folos!

| Richard_Oliver_2002 explică (pentru Crysthina):

Știi cumva și cât ar costa tratamentul? Fratele meu are cancer osos și merge vara asta pentru mai multe analize în Istanbul. Vreau să aflu cât mai multe să îl pot ajuta cumva...

| Crysthina a răspuns (pentru Richard_Oliver_2002):

Destul de costisitor insa nu stiu prea multe detalii.Multa sanatate!