| IonutMiclos a întrebat:

În cât timp primesc rezultatele de la analize? Sange, urina, helicobacter pilory și vitamina d și coprocultura.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

10 zile, 14 zile, uneori și 16, unele clinici sunt mai aglomerate decât altele

| sweetys a răspuns:

Eu le-am primit într-o saptamana. Probabil difera de la centru la centru. Ma gandesc ca cele care au laborator propriu sa fie mai rapide, dar nu cred.

| eliancodrut a răspuns:

Sunt unele analize, cum este helicobacterul care necesita timp mai mult sa dea rezultatul.