| Abcfunny a întrebat:

In ce interval de timp pot sta la soare daca am alunite?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Dimineata intre orele: 9-11, apoi 16, 30-18.

| sergiu25bc a răspuns:

Buna ai mare atentie, si eu am o gramada de alunite, stiu ca trebuie sa ma feresc intre orele 12 si 16, si trebuie sa folosesti o crema cu protectie f mare.Sincer cred ca am peste 100 si ceva de alunite, ba mici ba f mari.Bafta

| nicola_2278 a răspuns:

Dimineata pana in 10, dupa-amiaza dupa ora 17!
Pe piele dat cu crema de protectie