| AlinElle89 a întrebat:

In curele de slabit, ceaiul verde ajuta? Ms

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Ceaiul verde este util. Motivele sunt relatate aici :
http://www.ceai-verde.com/Despre-ceaiul-verde/slabeste-cu-ceai-verde.html

4 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Sa ai grija si sa il bei numai in prima parte a zilei caci noaptea s-ar putea sa nu mai dormi deloc. Numai bine, Lucien.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, rezultatele se vad dupa aproximativ o luna dar trebuie si o dieta corespunzatoare.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Da. da rezultate

| ticandru a răspuns:

Ceaiul verde ajuta la slabit si este si un bun detoxifiant dar cu conditia sa tii si o dieta corespunzatoare.