| David63 a întrebat:

În fiecare dimineață când deschid ochii vad puțin în ceață și este deranjant de vreun an am problema asta doar dimineața și puțin seara când stau pe telefon.
Am 14 ani nu e normal.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Elimina statul pe telefon si vederea isi va revenii la normal, fiind evident ca stai mult prea mult pe telefon si i-a afectat vederea.

| Etoilefilante a răspuns:

Porti ochelari? Ai mai fost la oftalmolog? Daca nu ți as sugera sa mergi sa ți spună ce ai. Dar probabil ți ai obosit ochii de la telefon. Ești sigur că stai „puțin"?