| NowForYou000 a întrebat:

In fiecare dimineata cand ma trezesc am niste stari de greata(nu sunt insarcinata, nu am avut relatii sexuale), dar dupa ce mananc imi trece. Intrebarea mea este: este vreo boala sau e ceva normal?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna! Nu e normal, posibil starile de greață vin de la fiere sau ficat, incearca sa consumi si ceva fructe, gen, lămîi, grapefruit, pentru m ai multe detalii privitoare la starea sanatatii tale, este nevoie de analize complexe, facute de un medic, aici pe TPU sunt doar niste păreri neavizate, noi nu te cunoaste m, nu i ti stim istoricul bolilor tale, deci este nevoie de niste investigatii seriose, si niste diagnostice oficiale puse de medici. Ce varsta ai? Multă sănătate, si sfatul meu este : mergi de grabă la medic, nu sta, cere medicului de familie trimiteri la analize, de unde esti?