| M9 a întrebat:

În starea de greață, dupa mesele copioase, e mai bun ceaiul de mentă sau cărbunele activ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cred ca in loc sa te umfli de pastile mai bine ai manca doar cat poti si nu iti va mai fi rau.

| HadesSs a răspuns:

O tuica de prune sa taie greata.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Cauta sa renunti, sau sa diminuezi cantitatea de alimente care iti dau aceasta stare neplacuta!