| alex310 a întrebat:

In urma cu 2-3 saptamani am avut simptomele unei balanita. Am facut spalaturi cu ceai de galbenele, iar apoi aplicam crema de galbenele, iar in urma acestor proceduri, dupa o saptamana mi-a trecut. Dupa aceea am observat ca mi s-a marit meat-ul urinar. Aveti idee de ce meat-ul s-a marit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| pbsolver a răspuns:

Nu trata dupa ureche astfel de probleme. Pot aparea complicatii si in timp sa ai mai multe probleme si mai multi bani de cheltuit pentru a te face bine. Mergi la urolog, pana nu te agravezi si nu se mai poate face nimic. Lasa rusinea, alte prioritati, cauta un doctor bun si apuca'te de treaba