| FLAViЯ a întrebat:

In urma unei mincarimi la picioare, m-am scarpinat si mi s'au format bubitze multe dupa care mi'au ramas cicatrici. Am auzit ca e posibil sa dispara pina la vara? ce as putea sa le fac? Cunoasteti vreo metoda sa cap de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ady_9922 a răspuns:

Exista niste creme dar daca poti nu mai te scarpina consulta medicu de familie, succes

1 răspuns:
| Altu a răspuns:

Nu te mai epila si nu se vor mai vedeabig grin.
Fugi la medicul de familie sau la un dermatolog, sunt solutii.