| Roxana34556 a întrebat:

Încă mă simt destul de rău, febra a trecut pentru ca a facut sotul meu un ceai şi a fost el la farmacie şi a luat nişte pastile dar mai am frisoane şi dureri de cap. Ce pot face în legătură cu asta? Nu vreau să merg la spital am mai zis asta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cipi1212 a răspuns:

Probabil că boala va trece dar să ai răbdare.