| TruLove a întrebat:

Incontinuare am crapaturi l gura, uitati-va l imagine, stie cineva dc? http://i57.tinypic.com/mx0f9i.jpg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pare ca ai o infectie virala numita popular zabaluta. Incearca sa te ungi 3-4 zile cu aciclovir unguent.

| lpavel a răspuns:

Nu se observa nimic! happy

| TruLove explică:

Am crapaturile de juma de an. Zabaluta nu este dureroasa? Pe mine ny ma ustura deloc, doar e acolo si e f inestetica..ma gandesc la o candidoza, dar am avut relatie intima cu iubitul meu fara prezervativ, daca aveam candida nu eu dadeam si lui? El nu are nimic, uneori am si limba alba si am facut testul cu scuipatul in apa si se duce in jos dar nu tot scuipatul, f puin...

| TruLove explică:

Si inante imi ieseau mereu afte in gura ba be gingii ba pe limba dureroase..nu mi, au mai iesit de mult, dar de aceste crapaturi nu scap deloc