| AngieT a întrebat:

Ingrasa sau nu zaharina/indulcitorul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ellena_7320 a răspuns:

Zaharina nu ingrasa! Are 0 kcal... O poti folosi fara griji...happy

3 răspunsuri:
| PrettyMe a răspuns:

Stai linistita nu ingrasa, e doar un indulcitor cancerigen, s-a demonstrat in urma unui studiu facut pe animalute ca zaharina este cancerigena, asa ca ai grija, e mai bine sa previi decat sa tratezi...foloseste miere in loc de zahar/indulcitor

| aumih16 a răspuns:

La prajituri! torturi! folosesti? mare greseala! strici prajitura tortul! daca o faci prea dulce! cine naiba o mananca!

| analia0103 a răspuns:

Ambele ingrasa!

funda?