| KatyyLWA a întrebat:

Intr-o saptamana este nunta varului meu si as vrea sa mai slabesc putin....am 12 ani, ce imi recomandati pentru sabire?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| allynNa20 a răspuns:

Sport...sau cumpara-ti o rochie care te avantajeaza. Distractie placuta! :*

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Trist.

| AnaAmalia31 a răspuns:

Si eu am tot 12 ani. Niki eu nu sunt foarte foarte slaba, dar ai alte chestii pentru care sa-ti faci griji, nu slabitul. feeling beat up

| traxter a răspuns:

Baga miscare.