| Piku a întrebat:

Intre buric si zona sensibila aproape la terminarea burtilaughing asahappy mi-a aparut o bubita gen __________ asa de lunga, a trecut aproape o luna si nu s`a schimbat ______ este asa mai micuta nu trece! Stiti de la ce poate fi? Nu am pe tot corpul decat in zona aceea!sad Este ceva de care sa ma ingrijorez?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Incearca cu rostopasca, tinctura din farmacie sau seva daca cunosti planta, da cu ea pe bubita aceea de 2-3 ori/zi, vezi daca se reduce in 2 saptamani. Daca nu, atunci nu este ce cred eu ca ii. thinking

1 răspuns:
| Akid a răspuns:

Pai ce sa zic?

nu ai fost si tu la doctor?
happy

adica ce putem sa-ti zicem noi

eu zic sa te duci macar la farmacie daca nu vrei la doctor

si sa arati bubita aia la farmacista si sigur iti da ceva
unguent sau pastile

dar cea mai buna metoda e sa te duci la medic

succes

winking

fundita?