| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare adresată femeilor:

Ce părere aveți despre anticoncepționalele Belara?

Cum v-ați simțit de la ele și ce reacții adverse ați avut (dacă a fost cazul) și ați pus kilograme în plus de la ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai oferi răspunsuri aiurea, doar ca să te bagi în seamă. Mulțumesc!

| untu a răspuns:

Nu le luati anticonceptionalele ca nu sunt bune si nu este de recomandat!

| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare femeie este diferita si aceste pastile hormonale sintetice modifica si infleunetaza diferit corpul femeii, unele se ingrasa mult altele slabesc, unora le creste par pe fata, altora le produe stari de iritatie si nervozitate, unora le produce infertilitate, altora le afectaeza ficatul samd.