| anissa a întrebat:

Intrebare pentru fete:ati folosit crema antiacneica de la elmiplant? in cam cat timp trec, cosurile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| miauu a răspuns:

Nuh...de la elmiplant nu sunt bune produsele
du-te la farmacie csi cere eritoacnol...si in 2-3 zile iti trec daca te tii de eawinking
e doar 6 lei
hee hee

1 răspuns:
| moodyblues a răspuns:

Da! e ieftina, nu trec si ustura rau de tot caci are in compozitie brusture