| tina28 a întrebat:

Intrebare pentru fete:care si-a facut o mamografie la Spitalul Providenta Iasi? sau daca cunoaste p cineva care a facut ...cat de buni sunt medici de acolo?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Hey, Tina. Eu mi-am facut mamografie la clinica Providenta din Iasi si am fost multumita de prestatia medicului de acolo. M-a consultat dr. Mina Diaconu. Ai grija de tine.